Dentální hygiena

Zdravé a krásné zuby? NO PROBLEM !

iveta

Vítá Vás Diplomovaná dentální hygienistka Iveta Stará, DiS.

Motto: Nemusíte si čistit všechny zuby. Stačí jen ty, které si chcete zachovat.
FB: Dentální hygiena Litoměřice
web: www.ivetastara.cz
mobil: 607 208 668

Po úspěšném ukončení studia v oboru dentální hygiena v roce 2005 se stala asistentkou oboru DDH na VOŠZ v Ústí nad Labem. V roce 2005-2007 byla přednášející předmětů Nástroje a Rentgenologie. V současné době je členkou asociace DDH a projektu Zdravý zoubek, který je zaměřen na motivaci dětí v mateřských školách ke správným návykům dentální hygieny. Jako přednášející se zúčastnila mnoha odborných stomatologických konferencí, seminářů, školení, praktických cvičení a soustavně pokračuje ve svém odborném rozvoji.

Video


Dentální hygienistka je nezbytnou součástí moderního stomatologického týmu, který se stará o Vaše orální zdraví. Zatímco zubní lékař se většinou zabývá až důsledky vaší nedostatečné péče o chrup, dentální hygienistka se snaží ve spolupráci s Vámi těmto obtížím předcházet. Její preventivní péče je také důležitá pro dlouhodobé udržení mnohdy nákladného stomatologického ošetření (výplní, korunek, můstků a implantátů).


Dotazy na které se ptáte?


Jaký je nejlepší zubní kartáček? Jak léčit parodontitidu, je dědičná? Proč mi odstraňujete zubní kámen? Jak správně čistit zuby a jakou zubní pastou? Jak se správně starat o svoji náhradu? atd…
Na všechny tyto dotazy existuje odpověď:
Odborně Vám poradím dle Vašich dotazů, vyšetřím parodont (závěsný aparát zubů) a dásně, seznámím Vás s jejich stavem a navrhnu léčbu. Důkladně odstraním zubní kámen (ručními nástroji a ultrazvukem) a pigmentace z celého povrchu zubu, vyleštím výplně a prakticky s Vámi nacvičím vhodnou techniku čištění Vašich zubů se správnými pomůckami. Dosažený výsledek se pravidelně kontroluje.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Nahoru
Česká verze

copyright Arectus Multimedia, s.r.o., MUDr. Sylvie Saifrtová 2007, , TOPlist